Jak stworzyć aplikację mobilną? Jakich technologii trzeba się nauczyć?

źródło:

Artykuł Partnera

Aplikacje mobilne to w ciągu ostatnich lat jeden z głównych nurtów branży IT, który rozwija się w tak zastraszającym tempie. Nic w tym dziwnego. Większość osób chętnie korzysta z aplikacji dostępnych na smartfona, a ich potencjał wciąż nie jest odkryty w pełni. Jak zatem stworzyć funkcjonalną i ładną aplikację mobilną? Jakich technologii warto użyć? Sprawdźmy to.

Aplikacja mobilna? Must have w dzisiejszych czasach

Aplikacje mobilne to obecnie tak naprawdę punkt wyjścia każdej firmy, która tworzy własne oprogramowanie i stara się rozszerzyć zakres także o platformy mobilne. Z czego wynika tak szeroko pojęty boom na aplikacje mobilne? To w dużej mierze one generują największe przychody, bez względu czy mówimy o aplikacjach biznesowych, aplikacjach typu trackery aktywności czy grach mobilnych.

Zresztą wystarczy prosta analiza zachowań konsumentów i wyniki takich analiz, które pokazują, że każdy użytkownik smartfona wykorzystuje każdego dnia od kilku, do nawet kilkudziesięciu aplikacji mobilnych. A zatem oprogramowanie mobilne na stałe weszło w rytm naszego życia zawodowego i osobistego. Jeśli zatem deweloperzy w odpowiedni sposób podejdą do całego cyklu tworzenia produktu opartego o smartfony, istnieje duże prawdopodobieństwo, że taka aplikacja spotka się z uznaniem i zainteresowaniem tysięcy użytkowników.

Definiowanie wymagań związanych z aplikacją mobilną

By jednak w optymalny sposób podejść do etapu projektu i pisania aplikacji mobilnej, niezbędna jest faza planowania, która w głównej mierze opiera się o stworzenie analizy wymagań. To etap, który powinien być robiony zawsze – niezależnie od tego, czy aplikacja jest robiona na zamówienie konkretnej firmy, czy to my jesteśmy głównymi pomysłodawcami stworzenia tego projektu.

Co powinna zawierać analiza wymagań? Przede wszystkim sam cel powstania aplikacji oraz grupę docelową, która z niej będzie korzystać. W czym aplikacja będzie pomagać użytkownikowi? Na jakiej zasadzie będzie działać? Jaka będzie wartość dodana aplikacji? W jaki sposób sama firma będzie generowała przychody z tej aplikacji? To podstawowe elementy, które należy dopracować.

Kolejne elementy to platformy, na jakich aplikacja będzie występować. Aplikacja będzie dedykowana tylko jednemu systemowi? A może chcemy pokryć większość rynku i stworzyć aplikację natywnie? Nie zapominajmy również o wszelkich integracjach aplikacji z innymi, zewnętrznymi systemami, a także odpowiednio zaprojektowanym layoutem graficznym i funkcjonalnym, który w dużej mierze powinien być wypracowany na bazie analiz User Experience.

Wybór technologii umożliwiających napisanie aplikacji mobilnej – system Android

Gdy analiza wymagań i projekt zostanie stworzony, czas na podjęcie decyzji o wykorzystaniu konkretnych technologii, które mogą być użyte do stworzenia w pełni funkcjonalnej aplikacji mobilnej. Zacznijmy od systemu Android i popularnych technologii, które są wykorzystywane w tym celu.

Na pierwszy ogień oczywiście technologia natywna dla tego systemu operacyjnego, czyli Java. Zdaniem ekspertów to właśnie Java stanowi punkt wyjścia do uzyskania optymalnej wydajności. Jest to jednak dość skomplikowany język, który może sprawić nie lada problem początkującemu zespołowi deweloperów bez doświadczenia w programowaniu. Jakaś alternatywa? Oczywiście uniwersalny Python, ale też Kotlin, który stanowi docelowo język natywny dla aplikacji pisanych pod Google.

Wybór technologii umożliwiających napisanie aplikacji mobilnej – system iOS

Przejdźmy teraz do drugiej części rynku i skupmy się na technologiach przydatnych do tworzenia aplikacji w iOS. I tutaj również zaczniemy od technologii natywnej – Swift. To język, który pod względem składni, łatwości nauki oraz środowiska programistycznego bardzo przypomina Pythona. Dodatkowo bardzo duża społeczność z pewnością ułatwi pierwsze kroki w tworzeniu zaawansowanych aplikacji w Swift.

Warto wspomnieć jeszcze o technologiach crossowych, które pozwalają stworzyć aplikację multiplatformową przy użyciu jednego zestawu technologii. Mowa tu o wielkiej trójce – JavaScript, HTML oraz CSS. Dzięki licznym framerowkom (w głównej mierze React), specjaliści znani z https://mindworkers.pl/ są w stanie tworzyć aplikację multiplatformową bez generowania kosztów związanych z wykorzystaniem dwóch odrębnych języków programowania.

Nie zapomnij o testach

Czy napisanie aplikacji mobilnej za pośrednictwem konkretnej technologii to koniec pracy deweloperów? Oczywiście, że nie, o ile nie chcemy wypuścić awaryjnej aplikacji, która będzie co rusz psuła się, generowała nowe błędy, oraz straszyła wyglądem.

Dlatego też testy jednostkowe i automatyczne to obowiązek każdego zespołu, który chce stworzyć efektywną, wydajną i ładnie wyglądającą aplikację mobilną, która z jednej strony działa stabilnie na konkretnym systemie operacyjnym, umożliwia pracę na wszystkich dostępnych modelach telefonów, a także umożliwia czerpanie satysfakcji z pracy w danej aplikacji.

Artykuł Partnera

Tworzenie aplikacji mobilnych

Aplikacje mobilne

Tworzymy zarówno samodzielne aplikacje mobilne jaki i końcówki do systemów biznesowych. Obsługujemy platformy Android oraz iOS. Projekty realizujemy zarówno w technologiach natywnych dla poszczególnych platform jak też w tak zwanych technologiach hybrydowych: React Native, Flutter, Native Script, Xamarin.

Aplikacje biznesowe Tworzymy aplikacje mobilne na potrzeby przedsiębiorstw. Pomagamy monitorować pracę pracowników w terenie. Nasze aplikacje ułatwiają dostęp do danych zgromadzonych w firmie z dowolnego miejsca na świecie. Przygotujemy projekt odzwierciedlający procesy biznesowe przedsiębiorstwa i pomagający usprawnić codzienną pracę pracowników. Do aplikacji stworzymy rozbudowany panel raportowy, który pozwoli na analizę zgromadzonych danych. Zapewnimy profesjonalne programistyczne wsparcie dla twojego biznesu. Dzięki nam usprawnisz pracę swoich managerów, przedstawicieli handlowych i pracowników terenowych. Napisz do nas i przedstaw swoje potrzeby. IoT, smartwatche Ocenia się, że aktualnie do internetu jest podłączonych kilkadziesiąt miliardów urządzeń. W sieci są urządzenia gospodarstwa domowego, urządzenia grzewcze, oświetlenie, czy wearables np. smartwatche. Realizujemy zaawansowane projekty z zakresu internetu rzeczy. Startupy Masz pomysł na nową aplikację, która ma zrewolucjonizować świat? Oferujemy profesjonalną współpracę dla startupów. Pomożemy ci urzeczywistnić twój wymarzony projekt. Nasza praca zaczyna się już na etapie projektowania. Przedyskutujemy z tobą twój pomysł i przygotujemy mockupy całej aplikacji. Zadbamy o napisanie aplikacji i jeżeli trzeba stworzymy część serwerową.

ImpiCode Skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i przygotujemy ofertę. Napisz do nas >

Masz pomysł na aplikację?

Zgłoś się do nas. Pomożemy Ci w następujących obszarach:

projektowanie aplikacji,

określenie MVP,

tworzenie aplikacji,

tworzenie back-endów i integracji, publikacja w App Store i Google Play,

wprowadzenie aplikacji na rynek,

dobór modelu biznesowego i sposobu monetyzacji,

utrzymanie i rozwój.

French Touch Aplikacja mobilna dla uczestników French Touch Case study >

"I appreciate the ImpiCode commitment, friendly attitude and excellent understanding of our needs. They are not only great partners but also experienced developers. I want to highlight that ImpiCode has done a great job."

~Daniel Teboul

President Cryptone Agency

Nasi Klienci

Ile kosztuje stworzenie aplikacji mobilnej?

W skrócie koszt aplikacji mobilnej zależy od zakresu prac, na który składają się: projekt graficzny,

liczba ekranów,

serwis WWW, który udostępnia dane zebrane w aplikacji,

panel administracyjny,

elementy multimedialne,

skanownie QR kodów,

obsługa kodów kreskowych,

integracja z serwisami społecznościowymi,

geolokalizacja. Więcej na temat istotnych elementów podnoszących koszt aplikacji możesz znaleźć w naszym artykule Ile kosztuje stworzenie aplikacji mobilnej?

Jest wiele aplikacji mobilnych (samouczki, manuale, formy prezentacji multimedialnych, kalendarze, planery) na Androida lub iPhone'a, które mieszczą się w cenie do 20000 zł.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną takiej aplikacji, masz bardziej rozbudowany pomysł lub chcesz stworzyć aplikację w innych technologiach, wyślij nam opis aplikacji.

Przejdź do formularza >

Projektowanie aplikacji mobilnej

Projektowanie aplikacji mobilnej można podzielić na dwa główne obszary: dotyczące jej funkcjonalności i wyglądu. Oba czynniki są równie istotne, bo o ile funkcjonalność powinna odgrywać najważniejszą rolę, gdyż to w niej zawarta jest wartość produktu, to jednak często grafika przyciąga użytkowników i zachęca ich do pobrania rozwiązania. Dlatego tak jednakowo ważne są oba etapy projektowania aplikacji mobilnej.

Projektowanie funkcjonalne

Po dokładnym ustaleniu celów i działania aplikacji, następuje proces projektowania funkcjonalności. Na tym etapie programiści przygotowują całą architekturę rozwiązania. Planowane są akcje, widoki i funkcje. Aplikację mobilną należy zaprojektować w taki sposób, aby umożliwić użytkownikowi szybką realizację konkretnego zadania. Z tego powodu warto skupić się na głównej funkcjonalności, a wszystkie mało istotne funkcje ograniczyć lub całkowicie z nich zrezygnować. Podczas tego etapu trzeba pamiętać o odpowiednim rozmieszczeniu przycisków. Najczęściej klikalne elementy powinny znajdować się w miejscu łatwo dostępnym dla kciuka. Projektanci tworząc funkcjonalności i przejścia pomiędzy ekranami muszą zadbać o prostą i zrozumiałą nawigację. Użytkownicy nie powinni mieć żadnego problemu z poruszaniem się i obsługą aplikacji.

Projektowanie graficzne

Podczas tego etapu powstaje projekt graficzny aplikacji. Przede wszystkim należy zatroszczyć się o przyjazny interfejs użytkownika. Warto zadbać o odpowiednią kolorystykę, wyróżniającą produkt wśród konkurencyjnych rozwiązań. Czcionka powinna być dobrana w taki sposób, aby zapewnić przejrzystość i czytelność tekstu. Również ikony i animacje odgrywają ważną rolę w aplikacji. Powinny być połączone z obsługą dotykową i umożliwiać użytkownikowi płynne przechodzenie z jednej funkcji do kolejnej.

Kategorie aplikacji mobilnych

Zamieszczając aplikację w Google Play lub App Store trzeba określić jej kategorię. Publikując rozwiązanie w sklepie Google wybiera się z trzydziestu trzech dostępnych kategorii, a w sklepie Apple z dwudziestu czterech pozycji. Poniżej przedstawimy najpopularniejsze rodzaje aplikacji mobilnych dokonując klasyfikacji pod kątem ich przeznaczenia.

Gry

Gry stanowią największy odsetek wszystkich aplikacji znajdujących się zarówno w Google Play jak i App Store. Użytkownicy chętnie pobierają rozwiązania z tej kategorii, ponieważ dostarczają rozrywki i przezwyciężają nudę. W sklepach z aplikacjami dostępnych jest wiele produktów różnego rodzaju, ale największy udział stanowią gry zręcznościowe i logiczne. Z badań przeprowadzonych przez serwis Statista wynika, że od kilku lat obserwujemy wzrost liczby pobrań gier mobilnych. Użytkownicy nie tylko chętnie je instalują, ale również z roku na rok wydają na nie coraz więcej. Jedną z najpopularniejszych gier mobilnych jest PUBG MOBILE. W styczniu 2021 r. liczba pobrań przekroczyła 730 milionów, a rozwiązanie jest obecne na rynku od 2018 r. Rozgrywka toczy się na odległej wyspie, na którą trafia setka graczy. Zasady są proste. Aby wygrać trzeba wyeliminować pozostałych uczestników i nie dać się zabić, ponieważ zwycięzca może być tylko jeden. Dodatkowo w PUBG MOBILE można grać w pojedynkę jak i w zespołach. Użytkownicy chętnie sięgają również po takie gry jak Candy Crush Saga, Honour of Kings i Clash of Cans.

Aplikacje związane ze stylem życie (lifestyle applications)

Kategoria związana ze stylem życia jest bardzo obszerna i obejmuje wiele dziedzin. Aplikacje lifestylowe pomagają zorganizować czynności i usprawnić procesy związane z szeroko rozumianym pojęciem lifestyle, który dotyczy wszystkich aspektów codzienności. Przede wszystkim rekreacji, fitnessu, jedzenia, sposobów komunikacji i pasji. Do tej kategorii należą m.in. wszystkie aplikacje muzyczne (Spotify, Deezer), rozwiązania ułatwiające przemieszczanie się (Uber, MyTaxi), planowanie podróży (Tripadvisor, Airbnb, Kiwi) i zamawianie posiłków (DoorDash, Uber Eats, GrubHub), a także dbające o naszą kondycję fizyczną (8Fit, Nike Training Club, Adidas Training and Running by Runstactic).

Popularną aplikacją związaną z podróżowaniem jest Tripadvisor, dzięki której można w całości zaplanować wypoczynek i pobyt. Rozwiązanie nie tylko umożliwia zarezerwowanie noclegu, ale również dokonanie zakupu biletów lotniczych. Dodatkowo zawiera informacje o atrakcjach turystycznych, a także rekomendowanych lokalach gastronomicznych. W aplikacji znajdują się także opinie i oceny klientów, dzięki czemu łatwiej można wybrać odpowiedni nocleg, zwiedzić ciekawe miejsca i zjeść pyszne posiłki.

Media społecznościowe

Aplikacje mediów społecznościowych należą do jednych z najczęściej pobieranych rozwiązań. Większość użytkowników social mediów chce mieć stały dostęp do swoich kont i kontaktów, dlatego pobiera je na smartfony. Dodatkowo aplikacje mobilne są wygodniejsze w użytkowaniu, a także pozwalają na szybkie dodawanie zdjęć i przesyłanie filmików. Do najpopularniejszych platform społecznościowych należą Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter i Snapchat. Instagram od kilkunastu lat utrzymuje się w ścisłej czołówce jeśli chodzi o liczbę aktywnych użytkowników miesięcznie. Z danych udostępnionych w serwisie Statista wynika, że w ciągu miesiąca ponad miliard użytkowników korzysta z tego rozwiązania. Aplikacja umożliwia dzielenie się zdjęciami i filmikami, a także obserwowanie znajomych, idoli oraz gwiazd.

Aplikacje mobilne zwiększające produktywność

Aplikacje mobilne zwiększające produktywność należą do aplikacji biznesowych, które pomagają w zorganizowaniu i wykonaniu zadań. Często korzysta się z nich podczas realizacji projektu, a także do samodzielnego zarządzania własną pracą. Przykładami takich rozwiązań są Google Drive i iCloud, dzięki którym użytkownicy mają stały dostęp do dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji, które szybko i łatwo mogą edytować. Innymi aplikacjami zwiększającymi produktywność są Wunderlist i Evernote.

Wunderlist jest popularną platformą do tworzenia i zarządzania zadaniami. Wykorzystuje się ją do zaplanowania planu dnia lub czynności do wykonania w pracy. Do zadań można dodawać komentarze, pliki, a także ustalać deadliny. Dużym atutem tego rozwiązania jest możliwość udostępniania i współtworzenia listy zadań wspólnie z innymi użytkownikami aplikacji.

Czynniki sukcesu aplikacji mobilnych

Sukces aplikacji zależy od wielu czynników m.in. wysokości budżetu, czasu wejścia na rynek czy też posiadanych funkcjonalności. Niektóre z nich kształtowane są przez twórcę we współpracy z programistami, inne przez marketingowców, a kolejne zależą od zewnętrznych determinantów np. opinii użytkowników. Poniżej zaprezentujemy najważniejsze czynniki przyczyniające się do sukcesu aplikacji mobilnych stojących po stronie twórcy i programistów.

Koncentracja na głównej funkcjonalności

Podczas budowania produktu technologicznego należy skupić się na głównej funkcjonalności i poświęcić jej największą uwagę. Użytkownicy sięgający po rozwiązanie powinni z łatwością zdefiniować podstawową funkcję rozwiązania i zrozumieć wartość produktu. Należy pamiętać, że aplikacja powinna być intuicyjna i prosta w obsłudze, a dodanie zbyt wielu funkcjonalności może tylko skomplikować działanie rozwiązania i odstraszyć użytkowników.

Dobrze zaprojektowane UI i UX

Aplikacja powinna być przede wszystkim przyjazna dla użytkownika. Dotyczy to zarówno wyglądu ekranów jak i sposobu poruszania się. Każdy ekran powinien być estetyczny i utrzymany w tej samej kolorystyce. Posiadanie zbyt dużej ilości funkcjonalności przez aplikację może tylko skomplikować działanie rozwiązania i utrudnić nawigację użytkownika.

Szybkość działania

Nikogo nie powinien dziwić fakt, że popularne aplikacje działają bardzo szybko. W końcu nikt nie lubi czekać i patrzeć jak ładuje się zawartość. Rozwiązanie nie tylko szybko musi się włączać, ale również przejścia pomiędzy ekranami powinny być płynne. Jeśli załadowanie jakiejś strony trwa odrobinę dłużej, warto zastosować animację ładującą zawartość.

Koncentracja na użytkowniku

Budując aplikację trzeba pamiętać, że nie tworzy jej się dla siebie, ale dla swoich pracowników lub klientów. Trzeba stale poznawać potrzeby użytkowników i dostosowywać do nich produkt, ponieważ tylko w ten sposób można ich utrzymać i zwiększyć ich zaangażowanie. Warto przeglądać opinie i oceny oraz wchodzić w interakcję z odbiorcami naszego rozwiązania, dzięki czemu lepiej poznamy zdanie użytkowników i dowiemy się czego konkretnie potrzebują.

Personalizacja

Aplikacje powinny umożliwiać użytkownikom dostosowywanie rozwiązania do ich preferencji. Osoby ceniące estetykę doceniają możliwość dopasowania kolorystyki, czcionki czy też dokonania modyfikacji ustawienia elementów pod ich gust. Dodatkowo większość osób cieszy się kiedy ma możliwość samodzielnego dokonania wyboru.

Funkcjonalność offline

W momencie, gdy nie możemy połączyć się z siecią, wszystkie aplikacje działające w trybie online stają się bezużyteczne. Z tego powodu użytkownicy doceniają aplikacje, które działają w trybie offline, nawet w ograniczonym zakresie. Przykładem jest Google Maps, która po wyznaczeniu konkretnej trasy umożliwia pobranie jej. W razie wystąpienia problemów z siecią, rozwiązanie nadal nawiguje podróżujących korzystając z zapisanej wcześniej mapy.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej na temat tworzenia aplikacji mobilnych lub potrzebujesz podobnego rozwiązania – napisz do nas przez formularz kontaktowy.

Przejdź do formularza >

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami

6 aplikacji NO-CODE, które musisz poznać, jeśli prowadzisz biznes

Jeszcze kilka lat temu, tworzenie aplikacji wymagało specjalistycznej wiedzy w zakresie programowania, albo sporych zasobów pieniężnych, które pozwoliłyby zatrudnić zespół deweloperów. Dziś, brak umiejętności kodowania nie stoi już na przeszkodzie! Zaawansowane aplikacje są na wyciągnięcie ręki. Każdy może zbudować funkcjonalne narzędzia, w dodatku w krótkim czasie i nie nadwyrężając budżetu.

Ta rewolucja w dziedzinie programowania to zasługa aplikacji no-code, czyli platform, które pozwalają użytkownikom tworzyć aplikacje bez konieczności wpisywania kodu. Korzystając z gotowych do użycia komponentów, każdy może dowolnie łączyć funkcje aplikacji i projektować ich wygląd. Dzięki temu, nawet osoby bez technicznej wiedzy deweloperskiej, są w stanie wprowadzić w życie swoje innowacyjne pomysły na usprawnienia w biznesie.

Na rynku dostępna jest obecnie szeroka gama aplikacji no-code. Z jednej strony, to idealne warunki do ciągłego rozwoju tych narzędzi. Jednak z drugiej, ogrom możliwości sprawia, że trudno zdecydować, która platforma będzie najlepsza dla Twoich potrzeb.

Dlatego mamy dla Ciebie listę 6 najlepszych aplikacji no-code, w której opisujemy ich najważniejsze cechy i zalety. Mamy nadzieję, że pomogą Ci rozwinąć lub zautomatyzować Twój biznes!

Logotec App Studio to nowoczesna platforma, która umożliwia tworzenie aplikacji bez kodowania. Użytkownicy Logotec App Studio, za pomocą gotowych komponentów mogą zbudować zarówno szybkie prototypy, jak i bardzo zaawansowane rozwiązania. A to wszystko w zaledwie małą część czasu, który musieliby na to poświęcić korzystając z tradycyjnych metod programowania.

Zalety:

Automatyczne tworzenie natywnych aplikacji na wszystkie urządzenia i systemy operacyjne;

Możliwość budowania dedykowanych aplikacji, jak i rozwiązań do wielokrotnego użytku;

Łatwość w obsłudze i elastyczność.

Umów się na DEMO aplikacji i sprawdź, jak łatwo możesz stworzyć swój pierwszy prototyp.

Jeśli chcesz stworzyć fukcjonalną i świetnie wyglądającą stronę internetową, Webflow to narzędzie, którego potrzebujesz! Webflow to platforma, która pozwala budować, testować i publikować responsywne strony o różnorodnym profilu działalności. Bez względu na to czy chcesz zbudować sklep internetowy, stworzyć swoje portfolio online, czy zacząć prowadzić bloga, z tą aplikacją, możesz to zrobić, bez wpisywania nawet jednej linijki kodu.

Zalety:

Rozbudowana biblioteka szablonów i łatwy w obsłudze interfejs;

Skalowalny hosting;

Built-in SEO tools.

Z Bubble możesz stworzyć prototyp narzędzia, zbudować je i udostępnić użytkownikom bez specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania. Co więcej, kiedy zauważysz, że Twoja aplikacja potrzebuje dodatkowych funkcji, albo wymaga poprawy, możesz śmiało zmieniać dowolne cechy.

Zalety:

Świetnie działająca i skalowalna infrastruktura;

Możliwość dostosowana projektu pod kątem UX;

Liczne integracje.

Czy można zbudować aplikację za pomocą Google Sheets? Tak! Dzięki Glide, możesz w 5 minut zamienić swój pomysł na funkcjonalną aplikację mobilną dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.

Zalety:

Duży wybór szablonów;

Dostęp do pomocnych tutoriali;

Brak opłat w przypadku tworzenia lekkich i nieskomplikowanych aplikacji.

Aplikacje głosowe będą jednym z największych trendów kolejnych lat. Dzięki nim, użytkownicy mogą zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i skupić się na rozwijaniu swoich biznesów i zdobywaniu nowych umiejętności. Odpowiedzią na te potrzeby jest Voiceflow, czyli platforma, która umożliwia tworzenie aplikacji głosowych dla Alexa Amazon i Google Asystent.

Zalety:

Możliwość tworzenia prototypów zarówno w przeglądarce jak i bezpośrednio na urządzeniu głosowym;

Dedykowana przestrzeń dla współpracy zespołowej;

Opcja publikowania gotowej aplikacji bezpośrednio do Alexa Amazon lub Google Asystent.

Ostatnia aplikacja w naszym zestawieniu to prawdziwa gratka dla fanów prostoty i minimalizmu, a także dla małych przedsiębiorców, którzy szukają łatwych rozwiązań. Carrd to platforma, która pozwala na stworzenie witryn składających się tylko z jednej strony. To idealna opcja jeśli musisz zbudować efektywną landing page, albo chcesz stworzyć własną stronę pełniącą rolę portfolio czy CV.

Zalety:

Prostota i szybkość działania;

Bardzo duża baza gotowych szblonów;

Możliwość skorzystania z platformy za darmo do trzech zbudowanych stron.

Gartner, jedna z największych firm konsultingowych na świecie, przewiduje, że do 2024 roku, 65% aplikacji będzie zbudowanych za pomocą platform no-code. To ogromna część rynku! Jeśli więc chcesz nadążać za trendami, a jednocześnie szybciej i efektywniej budować aplikacje, koniecznie korzystaj z rozwiązań no-code!

Jeśli chcesz zobaczyć jak działa platforma no-code, sprawdź demo Logotec App Studio! Jeśli masz dodatkowe pytania, umów się na rozmowę z naszym ekspertem, który podpowie Ci jak zamienić Twoje pomysły na aplikacje. Wejdź w świat platform no-code już dziś!

Jarosław Kułak
Jarosław Kułak

Leave a Comment